DRŽITELKA AKREDITACE MINISTERSTVA ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY ČR K PROVÁDĚNÍ VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Kde se kurzy konají a jak se k vám dostanu?
Kurzy se budou konat v centru Prahy, v holešovické ulici U Průhonu 12. Nejlepší cesta je metrem do stanice Nádraží Holešovice a poté asi 10 minut pěšky nebo tramvajemi do stanic Nádraží Holešovice nebo Ortenovo náměstí. Řidičům doporučujeme zanechat auto na některém z P+R parkovišť a na místo se dopravit MHD. Mapka zde.

Kurz ale můžeme připravit také pro vaše zaměstnance ve vámi vybraném prostoru, podmínkou je pouze možnost připojení PC a plátno na promítání.

Jak si mohu kurz objednat?
Účast na kurzu si můžete objednat prostřednictvím webového formuláře na adrese: akademie.literarky.cz, nebo e-mailem na adrese: akademie@literarky.cz

Co musí přihláška obsahovat?
Jméno a příjmení účastníka, jeho elektronickou a poštovní adresu. Bude-li kurzovné hradit vysílající organizace, pak ještě její název (přesně podle veřejného rejstříku), IČO, DIČ a poštovní adresu.

Jak uhradit kurzovné?
Kurzovné se hradí bezhotovostně, převodem na účet akademie 2109828783/2700. Na všechny kurzy z jedné objednávky vystavujeme a zasíláme elektronickou poštou jednu souhrnnou fakturu se splatností deseti dní od jejího doručení. Kurzovné musí být uhrazeno před začátkem kurzu. Nezaplatíte-li fakturu do dne splatnosti, budete za každý započatý den prodlení s úhradou faktury platit penále ve výši 0,05% z ceny kurzovného

Je možné objednaný kurz přenechat někomu jinému nebo věnovat jako dárek?
Ano, kurzovné je možné věnovat jako dárek, na přání vám vystavíme dárkový poukaz na jméno účastníka. V případě, že chcete kurz přenechat někomu jinému a vaší organizaci byla poskytnuta sleva, je vždy poskytnuta jen konkrétnímu účastníkovi a je nepřenosná. Před zahájením kurzu by bylo nutné rozdíl v ceně doplatit.

Zaplatil jsem kurzovné, ale kurzu se nebudu moci zúčastnit, jak mám postupovat?
Kurzovné je nevratné – s výjimkou prokázaných zdravotních komplikací, zúčastnit se ale může kdokoliv jiný nebo se lze domluvit na přesunu vaší účasti v jiném termínu.

Jakou musím mít účast, abych obdržel certifikát o absolvování kurzu?
Stoprocentní. Nebudete-li se moci některé části kurzu zúčastnit, můžete absolvovat vámi zaplacenou chybějící část v některém z dalších běhů.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na mpavel@litmedia.cz nebo jpavlova@litmedia.cz


Akademie Literárních novin je členem Evropské asociace programů tvůrčího psaní.

Akademie Literárních novin, spol. s r.o. - idatabaze.czSemináře, školení - idatabaze.cz
sphere


Copyright © 2017 Akademie Literárních novin. Všechna práva vyhrazena.